Vali Özarslan Türkeli İlçesi ziyaret programı kapsamında Cumhuriyet Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Esnaflarla ve alışveriş yapan vatandaşlarla bir süre sohbet eden Vali Özarslan, vatandaşların hal ve hatırlarını sordu. Esnafa hayırlı işler ve bol kazançlar diledi.
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/02/sinop-valisi-dr-mustafa-ozarslan-turkelide-esnaflari-ziyaret-etti-yAnCOy2q.jpg)
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/02/sinop-valisi-dr-mustafa-ozarslan-turkelide-esnaflari-ziyaret-etti-yAnCOy2q.jpg)
12 Şubat 2024
Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan Türkeli’de Esnafları Ziyaret Etti
Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan, Türkeli ilçesinde esnafları ziyaret etti. Vali Özarslan, esnafın sorunlarını dinleyerek çözüm önerileri sunarak ilçe halkının desteğini aldı.