Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan İftar Çadırında Vatandaşlarla Buluştu

Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan, Ramazan ayında iftar çadırında vatandaşlarla bir araya geldi. Vali Özarslan, halkın sorunlarını dinleyerek çözüm önerileri sundu.

Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan ve beraberindeki protokol üyeleri, Sinop Valiliği Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından Ramazan ayı boyunca hizmet verecek olan İftar çadırında vatandaşlarla bir araya geldi. Uğur Mumcu Meydanı’nda kurulan ve günlük 1500 kişiye hizmet sunan iftar çadırında Vali Özarslan, vatandaşlarla sohbet etti.

Vali Özarslan, yaptığı açıklamada şunları belirtti: “Ramazan Ayı, milletimizin yardımlaşma, paylaşma ve dayanışma gibi güzel hasletlerini ön plana çıkarmaktadır. Burada kurduğumuz ‘gönül sofrasında’ bir tas çorbayı, bir dilim ekmeği hoşgörü, sevgi ve muhabbetle paylaşmanın lezzetini birlikte tadacağız. Rabbim tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri ve ettiğimiz duaları kabul etsin.”

İftar programına, Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan’ın yanı sıra AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir, İl Jandarma Komutanı Ferhat Kuran, İl Emniyet Müdürü Tarıkhan Çetiner, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, şehit aileleri, gaziler, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, özel bireyler, yerel ve ulusal basın temsilcileri de katılım sağladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir