Sinop İl Sağlık Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen devir teslim töreniyle, uzman doktor Metin Arslan, görevi uzman doktor Hasan Mollahüseyinoğlu’ndan devraldı. Törende, Sağlık Müdürlüğü personeli ve yöneticileri bir araya gelerek, yeni görevine başlayan Dr. Metin Arslan’a destek ve başarı dileklerini iletti.
Dr. Arslan, İl Sağlık Müdürlüğü görevinden ayrılan Uzm. Dr. Hasan Mollahüseyinoğlu’na Sinop ilinde yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkürlerini ileterek, bundan sonraki görevinde başarılar diledi. Ayrıca görevinden ayrılan Uzm. Dr. Hasan Mollahüseyinoğlu da yeni Sağlık Müdürlüğü görevine başlayan Dr. Metin Arslan’a hayırlı olsun dileklerini ileterek görevinde başarılar dileyip, çiçek takdiminde bulundu.