AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu, Yaşam Merkezi Projesini Tanıttı

AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu, geleceğe yönelik vizyonunu ortaya koyarak, Sinop’un yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen Yaşam Merkezi Projesi’ni detaylarıyla tanıttı.

AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu, Okullar Caddesi üzerinde hayata geçirmeyi planladığı yaşam merkezi projesini tanıttı. Üçüncüoğlu, sosyal medya hesabından yaşam merkezi projesini anlatan bir video yayımladı. Videosunda, yaşam merkezi için görsellerin yer almasının yanı sıra kendisi de projenin detaylarını anlattı.

Gençlere, yaşlılara ve engellilere söz konusu alanı hediye edeceklerini belirten Üçüncüoğlu, bilim merkezleri ile burada gençlerin geleceğe hazırlanacağını işaret etti. Öte yandan proje içerisinde otoparkın da yer alacağını kaydetti.

“Sevgili Sinoplular, sizlere yaşam merkezi olarak planladığımız Okullar Caddesi’ndeki Karayollarının alanından sesleniyorum. Buradaki hayalimiz gençlerimize, engellilerimize ve yaşlılarımız için güzel bir alan oluşturmak. Altında otoparkların olduğu, üstünde konferans salonunun, sanat merkezlerinin, spor salonlarının olduğu, birçok kursların açılabileceği, sanat, müzik ve dil kurslarının açılabileceği bir alan meydana getirebileceğiz. Şehrimizi güzelleştirip, bu alanı gençlerimize, yaşlılarımıza ve engellilerimize hediye edeceğiz. Burada gençlerimiz için en üst katında bilim merkezi kurarak, gençlerimizi geleceğin bilimine hazırlayacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir