«

Sinop Üniversitesi Rektörü Öğrencilerle Buluştu

sinop-universitesi-rektoru-ogrencilerle-bulustu-envyrlTR.jpg

Öğrencilerle İstişare

Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir, “Mikrofon Gençlerde” programı kapsamında öğrencilerle bir araya gelerek, öğrencilerin isteklerini, sorunlarını, talep ve önerilerini dinledi. Boyabat İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Boyabat Meslek Yüksekokulunda öğrenim gören öğrencilerinin büyük bir katılım gösterdiği programda Rektör Taşdemir, öğrencilerimizin eğitim öğretim süreci içinde yaşadığı sorunlar varsa bunları yerinde tespit etmek ve çözümler üretmek amacıyla “Mikrofon Gençlerde” programını organize ettiklerini söyledi. “Çözüm Odaklı Çalışmak, Bizim Asli Görevimizdir” “Sizler bizim varlık sebebimizsiniz” diyen Rektörümüz Taşdemir, “Sizin memnuniyetiniz, başarılarınız ve mutluluğunuz, bizim önceliğimizdir. Bu yolda her türlü desteği sağlamak, sizinle birlikte çözüm odaklı çalışmak, bizim asli görevimizdir” şeklinde konuştu.

Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir, “Mikrofon Gençlerde” programı sonrasında Boyabat İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Boyabat Meslek Yüksekokulunda düzenlenen Akademik Kurul Toplantılarına da katıldı. Burada akademik personel ile buluşan Rektör Taşdemir, üniversitenin tüm birimlerinde görev yapan akademik personelin nitelik ve nicelik açısından ortaya koyduğu ve koyacakları proje, yayın ve diğer tüm çalışmalarına büyük önem verdiklerini ve kendilerini desteklemeye devam ettiklerini söyledi.

Program akademik personelin eğitim öğretim yılına dair dile getirdikleri görüş, istek ve önerileriyle sona erdi. Rektör Taşdemir, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Muhitdin Yılmaz, Boyabat İİBF Dekanı Prof. Dr. Nazım Kartal ve Boyabat MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Eravcı eşlik etti.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *