Sinop Belediyesi ekipleri, kent genelinde yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Yol Kenarı Temizliği: Ekipler, yol kenarlarında temizlik çalışmaları gerçekleştirerek çevre düzenlemesine katkı sağlıyor. İslah Çalışmaları: Taşkın riski bulunan bölgelerde ıslah çalışmaları yapılarak vatandaşların güvenliği ön planda tutuluyor. Asfaltlama Öncesi Zemin Etüdü ve Elek Altı Malzeme Serimi: Yolların daha dayanıklı ve uzun ömürlü olması için asfaltlama öncesi gerekli hazırlık çalışmaları titizlikle yürütülüyor.
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/02/sinop-belediyesi-kent-genelinde-calismalarini-surduruyor-fjHqpfen.jpg)
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/02/sinop-belediyesi-kent-genelinde-calismalarini-surduruyor-fjHqpfen.jpg)
23 Şubat 2024
Sinop Belediyesi Kent Genelinde Çalışmalarını Sürdürüyor
Sinop Belediyesi, şehir genelinde altyapı, peyzaj düzenlemeleri ve temizlik çalışmalarına devam ediyor. Sinop’un çehresini değiştiren projelerle daha yaşanabilir bir şehir hedefleniyor.