Saadet Partisi Sinop Aday Tanıtım Toplantısı
Sinop Kültür Merkezi’nde düzenlenen aday tanıtım toplantısı, İstiklal Marşı’nın coşkulu sesleriyle başladı. Açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Cavit Üçüncüoğlu, Sinop ve ilçelerinde Milli Görüş Belediyeciliğini hakim kılacaklarını vurguladı.
Daha sonra adaylar tek tek sahneye davet edilerek kendilerini ve projelerini detaylı bir şekilde tanıttılar. Sinevizyon gösterimlerinin de yapıldığı program, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.
Saadet Partisi Sinop adayları:
- Sinop: Barbaros Baltacı
- Ayancık: Murat Yıldız
- Dikmen: Bekir Aydın
- Durağan: Tahir Şahin
- Erfelek: Hakan Çakır
- Gerze: Hüseyin Şeker
- Saraydüzü: Şaban Şahin