AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Sinop için vizyoner projelerini tanıtıyor ve halkın desteğini kazanmaya odaklanıyor.

AK Parti Sinop Belediye Başkan adayı Yakup Üçüncüoğlu, il merkezinde 2024 seçim çalışmalarını sürdürüyor. Üçüncüoğlu, her gün vatandaşlarla buluşarak projelerini tanıtıyor.

Seçim gezileri kapsamında mahalleleri ziyaret eden Üçüncüoğlu, halkın sorunlarını dinliyor ve çözüm önerilerini paylaşıyor. AK Partinin Sinop’ta yapmayı planladığı yenilikler ve belediyecilik anlayışı hakkında vatandaşları bilgilendiren Üçüncüoğlu, seçimlere yönelik çalışmalarını kararlılıkla sürdürüyor.

Sinop için sahada olduklarını belirten Üçüncüoğlu, ‘Sinop’u daha yaşanabilir bir kent haline getirmek, vatandaşımızın refahını artırmak ve şehrimizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için yola çıktık. Belediyecilik anlayışımızda şeffaflık, adalet ve hizmet odaklılık ön planda. Şehrimizin ihtiyaçlarına yönelik detaylı bir çalışma yaptık ve bu doğrultuda projelerimizi hazırladık. Alt yapıdan üst yapıya, eğitimden sağlığa, kültürden turizme kadar birçok alanda daha iyi hizmet sunmayı hedefliyoruz’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir