Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu’nun Vatandaşlara Verdiği Taahhütler
Sinop Belediye Başkan Adayı Yakup Üçüncüoğlu; “ Sinopun ihmal edilmiş, çözümsüzlüğe itilmiş ne kadar sorunu varsa hepsine ayrı ayrı odaklanacağız.” Dedi.
Sorunlarla boğulmuş hal ise ona ve ekibine güveniyor.
31 Mart Yerel seçimleri sürecinde AK Parti’den Belediye Başkan Adayı olan Yakup Üçüncüoğlu, halkla bir araya gelmeye devam ediyor. Yapılan ziyaretlerde, halkın sorunlarla boğulmuş ve söz konusu sorunlarla baş başa bırakıldığı gerçeğini, vatandaşların söylemleri doğruluyor. Vatandaşlar, çözüm noktasında Üçüncüoğlu ve ekibine güvendiğinin altını çiziyor.
TEK BİR PROBLEM KALMAYACAK!
Ziyaretlerde vatandaşları tek tek dinleyen Yakup Üçüncüoğlu; “Hep birlikte Sinopumuzun Altın Çağına yürüyoruz. Sinop’un ihmal edilmiş, çözümsüzlüğe itilmiş ne kadar sorunu varsa hepsine ayrı ayrı odaklanacak, el değmemiş bir tek problem bırakmayacak çözüme kavuşturacağız.” Dedi. Öte yandan vatandaşlar, Yakup Üçüncüoğlu’nun projelerini merakla beklediklerini de ifade etti.