Kastamonu’nun Tosya ilçesi D100 karayolunda meydana gelen trafik kazasında iki otomobil çarpıştı ve 5 kişi yaralandı. Kaza, ilçenin Suluca köyü mevkiinde bulunan Akçakavak kavşağında gerçekleşti.
İstanbul istikametine seyir halinde olan A.T. yönetimindeki 34 GRD 788 plakalı BMW marka otomobil ile F.D. idaresindeki 37 ES 173 plakalı otomobil çarpıştı. Kazada, otomobil sürücüleri ile A.T. idaresindeki araçta yolcu olarak bulunan H.T., H.T. ve R.T. yaralandı. Yaralılar, olay yerine çağrılan sağlık ekiplerince Tosya Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Olayla ilgili inceleme başlatıldı ve kazanın detayları araştırılmaya devam ediyor.