Boyabat Kaymakamı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü ile Öğrencilerle İftar
Boyabat Kaymakamı Enver Yılmaz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Boyabat Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonunda kalan öğrencilerle iftar sofrasında bir araya geldi. İftar sonrasında öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Yılmaz ve Müdür Özkan, okulda oluşturulan “Tarihimiz Talihimizdir” bölümünü inceledi.
Kaymakam Yılmaz, ilçenin en köklü okullarından biri olan Boyabat Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin kısa bir tarihini içeren bölüme dair detaylı bilgiler aldı.