İYİ Parti Başkan Adayı Ünlütürk’ten Açıklamalar
İYİ Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Serpil Ünlütürk, saha çalışmalarında halktan gelen soruları cevaplamaya devam ediyor. Ünlütürk, sosyal medya hesabından ‘Başkana Sor’ başlığı altında soruları cevaplayarak vatandaşlarla iletişimini güçlendiriyor.
Parti Aidiyetinin Önemi
Ünlütürk, ‘Sinop’a hizmet etmek için hangi partiden seçilecek olmanın önemi var mı?’ sorusuna, belediye başkanının israf ve yolsuzlukla mücadele yeteneğinin asıl önemli olduğunu belirtti. Parti aidiyetinin değil, beceri ve başarıların öne çıktığını vurgulayan Ünlütürk, Sinop’un sorunlarıyla başa çıkacaklarını ifade etti.