Sinop Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği Olağan Genel Kurulu

Sinop Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği’nin olağan genel kurulu hakkında detaylı bilgi. Dernek üyelerinin katılımıyla yapılacak genel kurulun tarihi ve gündemi burada.

Açılış ve Divan Başkanlığı Seçimi

Sinop Fotoğraf Amatörleri Derneği Olağan Genel Kurulu, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya 29 üye katıldı. Açılış ve yoklamanın ardından başkanlık divanı seçildi. Divan Başkanı Cem Levent Yücel, üyelikler ise Volkan Tuncay ve Serhat Ergün tarafından oluşturuldu.

Faaliyet Raporları ve Seçimler

Genel kurul programı okundu, faaliyet raporları sunuldu. Yapılan seçimlerde önceki dönem başkan Erdoğan Purçlutepe, tekrar başkan seçildi. Yönetim ve denetleme kurulları da belirlendi.

Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu Üyeleri

Yönetim Kurulu: Erdoğan Purçlutepe (Başkan), Volkan Tuncay (Başkan Yardımcısı), Cem Levent Yücel (Genel Sekreter), G.Zerefşan Tatlıcan (Sayman), Mustafa Uğurlu, Yeşim Arı, Özay Erol.

Denetleme Kurulu: Ercan Demir (Başkan), Emin Akoğlu, Engin Atılgan.

Dernek Adı ve Tüzük Değişikliği

Dernek adı “Sinop Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği” olarak değiştirildi. Başkan Purçlutepe, fotoğraf ve sinemanın elmanın iki yarısı olduğunu belirtti. Dernek kısa ismi olarak SİFAD kullanılmaya devam edilecek.

Sinop Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği’ni Tanıtım ve Üyelik

SİFAD, Sinop’un tanıtımına katkı sağlayan etkinlikler düzenlemekte ve 43 üyeye sahiptir. Başkan Purçlutepe, fotoğraf ve sinemaya ilgi duyan herkesi derneğe üye olmaya ve etkinliklere katılmaya davet etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir