Gökceağaçsakızı Köyü Muhtar Adayı Emrah Demirtaş, köyde yapmayı planladığı projeler hakkında açıklamalarda bulundu. Demirtaş, “31 Mart’ta göreve geldiğimizde ilk iş olarak köyümüze Halk Pazarı, Meyve Sebze, Giyim-Elbise ve Canlı Hayvan Pazarı kurmayı hedefliyoruz. Bu projeler için gerekli çalışmaları başlatacağız. İkinci olarak, Büyük Oto Pazarı’nın kurulması planlanmaktadır. Uygun bir yer belirlendi ve lokanta, kahvehane gibi işletmelerle birlikte köy ticareti canlanacak. Bu projeler belki bazıları için hayal gibi gelebilir, ancak inanıyoruz ki gerçekleştireceğiz” dedi.
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/03/gokceagacsakizi-koyu-muhtar-adayi-emrah-demirtas-projelerini-acikliyor-C7iRauMw.jpg)
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/03/gokceagacsakizi-koyu-muhtar-adayi-emrah-demirtas-projelerini-acikliyor-C7iRauMw.jpg)
16 Mart 2024
Gökceağaçsakızı Köyü Muhtar Adayı Emrah Demirtaş Projelerini Açıklıyor
Gökceağaçsakızı Köyü Muhtar Adayı Emrah Demirtaş, köyünde gerçekleştirmeyi planladığı projeleri detaylı bir şekilde açıklıyor. İlginç fikirler ve yenilikçi yaklaşımlarla köyüne değer katmayı hedefliyor.