Gerze Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı, AAnın ‘Yılın Kareleri’ oylamasına katıldı. Arabacı, AA muhabirleri ile foto muhabirlerinin yurt içi ve yurt dışında çektiği 5 kategoride oylamaya sunulan 147 fotoğrafı inceledi. ‘Haber’ kategorisinde Murat Kulanın ‘Filistine destek’ adlı fotoğrafına oy veren Arabacı, ‘Çevre-Yaşam’da Hamit Yalçının ‘Masal ülkesi’, ‘Spor’ kategorisinde ise Dursun Aydemirin ‘Dünyanın sultanları’ adlı fotoğrafları seçti. Arabacı, bu yıla özel eklenen ‘Deprem: Umut’ kategorisinde Sergen Sezginin ‘209. saat’, ‘Gazze: Kanıt’ kategorisinde ise Mustafa Hassonanın ‘Tarifsiz’ adlı fotoğrafını oyladı. Kaymakam Arabacı, dünyanın farklı coğrafyalarında çekilen fotoğrafların değerli ve anlamlı olduğunu belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/02/gerze-kaymakamindan-aanin-yilin-kareleri-oylamasina-katilim-MmEZBtvk.jpg)
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/02/gerze-kaymakamindan-aanin-yilin-kareleri-oylamasina-katilim-MmEZBtvk.jpg)
12 Şubat 2024
Gerze Kaymakamından AA’nın ‘Yılın Kareleri’ Oylamasına Katılım
Gerze Kaymakamı, Anadolu Ajansı’nın düzenlediği ‘Yılın Kareleri’ oylamasına katılarak en iyi fotoğrafları seçmek için oy kullanıyor.