Zübeyde Hanım Anaokulu Öğrencilerinden Ajans Sinop’a Ziyaret

Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri, Ajans Sinop’u ziyaret etti! Öğrenciler, ajansın çalışmalarını yakından tanıdı ve keyifli bir gün geçirdi.

Zübeyde Hanım Anaokulu öğretmen ve öğrencileri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Ajan Sinop’u ziyaret etti.

Öğrencilere küçük yaşlarda meslekleri tanıtmak ve yürütülen çalışmaları yerinde göstermek amacıyla, çeşitli meslek gurupları ziyaret ediliyor. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, Zübeyde Hanım Anaokulu idaresi tarafından Ajans Sinop çalışma ofisine gerçekleşen ziyarette, İmtiyaz Sahibi Gazeteci Deniz Özen’e, Zübeyde Hanım Anaokulunda eğitim öğretim gören, küçük kızı Elif Özen kendi elleriyle resmettikleri ebruli tabloyu hediye etti.

Özen, okul yönetimine ve öğrencilere ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çocuklara mesleği hakkında bilgiler verdi. Ayrıca anaokulu öğretmenlerine bu özel günlerini unutmadıkları için teşekkür etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ardından son buldu. Öte yandan ziyarete Okul Müdürü Yusuf Haskılıç, Müdür Yardımcısı Gülay Gönülal minik öğrencilerden Enes Asaf Demir, Elif Özen ve Deniz Mila Bilgiç katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir