Sinop İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce yürütülen proje kapsamında, Sinop’ta Tiyatro ve Drama kursları düzenlendi. Sinop Üniversitesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle gerçekleştirilen kurslar sonucunda kent merkezinde bulunan 5 okulda yaklaşık 1000 lise öğrencisine “Asosyal Medya” isimli tiyatro gösterimi ve “Siber Farkındalık ve Güvenli İnternet” konulu bilgilendirme eğitimi verildi. Sultan Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrencilere sosyal medyanın yönleriyle ilgili bir tiyatro gösterisi sunuldu. Gösteri sonrasında, Toplum Destekli Polisler tarafından öğrencilere güvenli internet hakkında bilgiler aktarıldı.
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/02/cogep-mutlu-sehirde-polisimle-guvendeyim-projesi-kapsaminda-sinopta-tiyatro-ve-drama-kurslari-duzenlendi-2YvgKLLC.jpg)
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/02/cogep-mutlu-sehirde-polisimle-guvendeyim-projesi-kapsaminda-sinopta-tiyatro-ve-drama-kurslari-duzenlendi-2YvgKLLC.jpg)
12 Şubat 2024
ÇOGEP Mutlu Şehirde Polisimle Güvendeyim Projesi Kapsamında Sinop’ta Tiyatro ve Drama Kursları Düzenlendi
ÇOGEP Mutlu Şehirde Polisimle Güvendeyim Projesi kapsamında Sinop’ta düzenlenen tiyatro ve drama kursları ile gençlerin sanatsal yönleri geliştiriliyor.