Dinçkurt; “Şampiyonluk için var gücümüzle mücadele ediyoruz “

Sinop 1957 Spor Kulübü Başkanı Taner Dinçkurt,  4-1’lik Boyabat Çeltikspor galibiyeti sonrası “Sinop 1957 Spor şampiyon olsun diye var gücümüzle mücadele ediyoruz” dedi.

Sinop Büyükler 1. Amatör Lig 6. Haftasında Sinop 1957 Spor ile Boyabat Çeltikspor Sinop üniversitesi Stadında karşı karşıya geldi. Sinop 1957 Spor, Boyabat Çeltikspor’u 4-1 mağlup ederek puanını 16 yükselterek liderliğini sürdürdü.

Maçın ardından açıklamada bulunan Sinop 1957 Spor Kulübü Başkanı Taner Dinçkurt; “Şampiyon olmak için var gücümüzle mücadelemizi sürdürüyoruz” dedi.

Boyabat Çeltiksporlu futbolcuları mücadeleleri için tebrik eden Dinçkurt, fairplay kuralları çerçevesinde kavgasız, küfürsüz dostça maçların yapılabildiğini göstermek adına güzel bir maç olduğuna vurgu yaptı.

GENÇLERİMİZE FIRSAT VEREN HOCAMIZI TEBRİK EDİYORUM

Ligde hiçbir maçın kolay olmadığının altını çizen Taner Dinçkurt sözlerini şöyle sürdürdü; “Sinop 1957 Spor Kulübü olarak aylardır gençlerimizle çok çalışarak bu seviyeye geldik. Bugün ciddi miktarda seyirci takımımızı izlemeye geldi, ikinci yarı gerçek karakterini ve yeteneklerini ortaya koyan futbolcularımız farkı açtı. Her birini ayrı ayrı tebrik ediyorum. 16-17 yaşlarında Sinop’un gençlerine görev vererek abilerinin yanında pişmelerine fırsat veren Antrenörümüz Alp Arslan hocayı da ayrıca kutluyorum.

SİNOP ESNAFI VE İŞADAMLARINA SİTEM

Sinop 1957 Spor Kulübüne destek olmadıkları için Sinop esnafı ve işadamlarına sitemde bulunan Taner Dinçkurt ; “ Sinop esnafı ve işadamları sağ olsunlar yanımıza yaklaşmıyorlar ,altı ay önce kurulmuş bir takım haftalardır lider,  demek ki bu iş doğru yapıldığında elli yıllık takım olmana gerek yokmuş.  ,Gençlerinize sahip çıkmadığınız bir şehirde  dünyayı kazansanız boş. Bunu unutmamak lazım. Seyircimiz ve sevenlerimiz var olsun” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir