27. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) Sona Erdi

27. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) sona erdi. Turizm sektöründe önemli bir etkinlik olan EMITT, bu yıl da büyük ilgi gördü. Fuarda yeni iş bağlantıları kuruldu ve sektördeki gelişmeler paylaşıldı.

TÜYAP Fuar Merkezinde düzenlenen ve dünyanın en büyük dört turizm fuarından birisi olan 27inci Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) sona erdi.

6-9 Şubat 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilen fuarda, tüm dünyadan katılımcılar, davetli tur operatörleri ve sektörün uzmanları, turizm sektörünün küresel ve yerel gündem konularını konuşurken, dünyanın önemli turist çekim noktaları ve Türkiye’nin birçok turistik şehirleri tanıtıldı. İstanbul’da fuar merkezinde gerçekleşen 27. EMITT Fuarında Sinop Belediyesi, Sinop Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü ile Sinop Ticaret ve Sanayi Odası(TSO), kentin turizm potansiyeli ile tarihi ve kültürel mirasını ulusal ve uluslararası platformda tanıtmış oldu. Çok sayıda vatandaşın ilgi ile gezdiği Sinop stantı büyük ilgi gördü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir