CHP Sinop Belediye Başkan Adayı Metin Gürbüz’den Sinop için Yenilikçi Projeler

CHP Sinop Belediye Başkan Adayı Metin Gürbüz, Sinop için yenilikçi projelerini açıklıyor. Sinop’un geleceğine dair heyecan verici planları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Metin Gürbüz, CHP Grup Başkanvekili Gökhan Günaydın, CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun ve İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç’ın katılımlarıyla Sinop için hazırlanan projelerini açıkladı. Sinop Kültür Merkezi’ndeki programa; CHP Grup Başkanvekili Gökhan Günaydın, CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun ve İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç eski il ve ilçe başkanları ile parti mensupları, STK temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.

Programda konuşan Metin Gürbüz, Sinop’ta gerçekleştirmeyi hedeflediği 28 projeyi Sinoplu vatandaşlar ile paylaştı. Programda, CHP Grup Başkanvekili Gökhan Günaydın, CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun ve İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç da birer konuşma yaptı. Öte yandan, program sonunda İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Belediye Başkan Adayları da sahneye davet edilerek partilileri selamladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir