CHP Sinop Belediye Başkan Adayı Metin Gürbüz, Osmaniye Mahallesi’nde Taşkınlara Son Verecek!

CHP Sinop Belediye Başkan Adayı Metin Gürbüz, Osmaniye Mahallesi’nde taşkınlara son vermek için çözüm odaklı projelerini hayata geçirecek. Siyasette fark yaratacak adayın hedefi, mahalle sakinlerinin güvenliğini sağlamak ve yaşam kalitesini artırmaktır.

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Belediye Başkan Adayı Metin Gürbüz, Osmaniye Mahallesi’nde Taşkınlara Son Verecek!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sinop Belediye Başkan Adayı Metin Gürbüz, Osmaniye Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek mahallede yaşanan sorunları dinledi. Mahalle sakinleri, özellikle yoğun yağışlarda yaşanan taşkınlar ve doğal gaz ile ilgili problemlerini Gürbüz’e iletti.

Gürbüz, Osmaniye Mahallesi’nin karşılaştığı sorunları çözmek için Kalyoncu Deresi projesini hayata geçirerek taşkınların önüne geçeceklerini belirtti. Ayrıca belediyenin ihaleye çıkma aşamasındaki kanalizasyon projesinin de bu bölgeye odaklanacağını vurguladı.

Aday Gürbüz, mahalle sakinlerinin doğalgaz beklentilerini de dikkate alarak imar planlarını buna göre düzenleyeceklerini ve bölgeye doğalgaz getirme çabalarını hızlandıracaklarını açıkladı.

CHP Sinop İl Başkanı Av. Aykut Cem Yalçınkaya, CHP Merkez İlçe Başkanı Samet Bayrak, İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte gerçekleştirilen ziyarette, vatandaşların sorunlarını dinleyen Metin Gürbüz, mahalle sakinlerine sorunları çözmek için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Gürbüz, ziyaretteki ilgileri ve destekleri için mahalle sakinlerine teşekkür ederek, sorunları çözmek için her zaman hazır olduklarını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir