Ayancık Belediye Başkan Adayı Aslan Özdemir, 14 Mart Tıp Bayramı kapsamında Ayancık Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi. Özdemir, seçim çalışmaları arasında yer alan bu ziyaretinde, hastane personeline karanfil hediye ederek teşekkürlerini iletti.
Ziyaret sırasında doktorlar ve sağlık çalışanlarıyla yakından ilgilenen Özdemir, onların talep ve görüşlerini dinleyerek sağlık sektöründeki gelişmeler hakkında bilgi aldı. Sağlık çalışanlarıyla keyifli bir sohbet gerçekleştiren Özdemir, onların sorunlarına çözüm bulma konusundaki kararlılığını vurguladı.