Boyabat İlçesinde Gelecek Kaygısı Taşıyan Boyabatlıların Oluşturduğu İttifak

Boyabat ilçesinde yaşayan insanların gelecek kaygılarına karşı bir araya gelerek oluşturdukları ittifak hakkında detaylı bilgileri bu içerikte bulabilirsiniz.

Yalçınkaya’nın Spekülasyonlara Yönelik Açıklamaları

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Av. Aykut Cem Yalçınkaya Boyabatta gündemi meşgul eden spekülasyonlara yönelik açıklamalarda bulundu. Yalçınkaya; Boyabatta tek ittifakımız ilçesini düşünen, gelecek kaygısı taşıyan Boyabatlıların oluşturduğu Boyabat ittifakıdır dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Boyabat Adayı ve Destek Çağrısı

CHP Sinop İl Başkanı Avukat Aykut Cem Yalçınkaya gündeme dair yazılı açıklamalarda bulundu. İl Başkanı Yalçınkaya, Cumhuriyet Halk Partisi Boyabat Belediye Başkan Adayı Ayşe Melek Günala tüm Boyabatlıların desteğini istediklerini belirtti.

Çağrı ve Projeler

Yalçınkaya açıklamasında; Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı ve Boyabat Merkez İlçe Başkanlığı olarak 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçiminde adayımız Ayşe Melek Günala tüm Boyabatlıların desteğini bekliyoruz. Projelerimizi hem belediye bütçesiyle hem de büyükşehirlerimizden alacağımız destekle bir bir gerçekleştireceğiz cümlelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir