Benzersiz COŞKULU AÇILIŞ!

Benzersiz bir deneyimle dolu coşkulu açılış etkinliğine hazır mısınız? Eğlence, sürprizler ve unutulmaz anlar için heyecanla bekliyoruz!

Seçim Ofisi Açılışı

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Belediye Başkanı Adayı Metin Gürbüz için 31 Mart yerel seçimlere yönelik hazırlanan Seçim Ofisi düzenlenen törenle açıldı. 31 Mart mahalli idareler seçimi yaklaşırken, adayların ve siyasi partilerin hazırlıkları ve çalışmaları artarak devam ediyor. Cumhuriyet Halk Partisi Sinop seçim ofisinin Gelincik mahallesi nokta mevkisinde bulunan açılışına, il yöneticileri, ilçe yöneticileri, il genel meclisi üyesi adayları, belediye meclisi üyesi adayları ve beraberinde partililerin katılımı ile gerçekleşti.

Açılışta ilk olarak sözü Cumhuriyet Halk Partisi Sinop İl Başkanı Aykut Cem Yalçınkaya aldı. Yalçınkaya, “31 Mart akşamı hem Sinop’ta kaleye sahip çıkacağız Hem de diğer ilçelerimizde zaferle ayrılacağız” dedi. Ardından sözü CHP Sinop Belediye Başkanı Adayı Metin Gürbüz’e bıraktı. Gürbüz, “Bu kentin aydınlık demokrat yüzleri iyi ki varsınız, birlikte başaracağız. Cesaretle, kararlılıkla birlikte birlikte çalışıp, birlikte yürüteceğiz. Bir süredir yollardayız kentimiz için kentimize yapacaklarımızı, projelerimizi, kapı kapı gönüllere girerek anlatıyoruz. Bugün Korucuk Mahallemizde ev ev onların gönüllerine girdik. Beğenilerini aldık, projelerimizi anlattık, dertleştik sorunlarıyla hemhal olduk. Her geçen gün artan teveccüh, ilerliyor ve artıyor. Biz bunu anket sonuçlarında da görüyoruz. Giderek daha yukarıya taşıyacağız” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir