Sinop’ta Gazeteci Osman Aksu, Nostaljik Pikap Tamiri
Sinop’ta gazetecilik yapan Osman Aksu, elektronik ürünlere olan merakıyla da tanınıyor. Son olarak nostaljik bir pikabı tamir etti. Gazeteci Osman Aksu, pikabın arızasını gidererek ona yeniden hayat verdi. İlk defa pikap tamiri yapan Aksu, “Pikabı bir tanıdığım getirdi ve arızalı olduğunu söyledi. Ben de meraklı biri olarak hemen tamir etmeye başladım. Biraz uğraştıktan sonra başarılı bir şekilde tamir ettim. Eski günleri hatırlatan bu nostaljik aleti hayata geri döndürmek beni mutlu etti” dedi.