Durağan’da Şehit Hakan Tanrıkulu Devlet Hastanesi’nde Gerçekleştirilen Başarılı POP Ameliyatı
Durağan ilçesinde bulunan Şehit Hakan Tanrıkulu Devlet Hastanesi’nde Pelvik Organ Prolapsusu (POP) ameliyatı gerçekleştirildi ve büyük bir başarı elde edildi. Bu ameliyat ilçe hastanesi tarihinde bir ilki oluşturmuştur. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr.Dr.Seda Sarı’nın liderliğinde gerçekleştirilen operasyon, başarıyla sonuçlanmıştır. Ameliyat esnasında Anestezi Uzmanı Uzm.Dr.Sabiha Başarı ve tüm Ameliyathane personeli de büyük bir özveri ve profesyonellikle çalışmışlardır. Opr.Dr.Seda Sarı, ekibini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.