Sinop Polisi Uyuşturucu Operasyonunda 2 Şahsı Yakaladı
Sinop İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen operasyon kapsamında, Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan aranan ve kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahısların yakalanmasına odaklanıldı. Operasyon sonucunda, 5 yıl 2 ay 15 gün hapis cezası ve 4 yıl 2 ay hapis cezası bulunan toplamda 2 şahıs başarılı bir şekilde yakalandı.
Yakalanan şahıslar tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.