Yazar Buluşmaları
100. Yıl Kitap Kulübü, edebiyat tutkunlarını bir araya getiriyor! Mine Söğüt ve Nevzat Kaya ile keyifli bir buluşmaya hazır olun. Okumaya ve sohbet etmeye davetlisiniz.
Yazar Buluşmaları Devam Ediyor
100. Yıl Kitap Kulübü’nün düzenlediği yazar buluşmaları, Mine Söğüt ve Nevzat Kaya ile devam ediyor. 27 Şubat 2024 Salı günü (bugün) İZELMAN Kitap Kafe APİKAM Şubesi’nde saat 18.30’da düzenlenecek buluşmada okuyucular yazarlarla buluşacak.
Buluşmalar Devam Edecek
İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyetin Yüzüncü Yılı kutlamaları kapsamında kurulan ‘100. Yıl Kitap Kulübü’ için kayıtlar devam ediyor. 7 yaş üzeri okurların katılımına açık olan kitap kulübünün çalışmaları kapsamında; panelden söyleşiye, imza günlerinden edebiyat yarışmalarına kadar birçok etkinlik gerçekleştirilmesi planlanıyor.