Mart Ayında Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi’nde Unutulmaz Etkinlikler

Mart ayında Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi’nde unutulmaz etkinliklere hazır olun! Müzik, tiyatro, dans ve daha fazlası için biletlerinizi şimdiden ayırtın ve keyif dolu anlar yaşayın.

Ölü’n Bizi Ayırana Dek, 6 Mart 2024 Çarşamba günü SGM’de

Hakan Yılmaz’ın yönettiği müthiş komedi Ölü’n Bizi Ayırana Dek, 6 Mart’ta tiyatro seyircisiyle buluşacak. PuCCa tarafından yazılan oyun, Hakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu ve Volkan Aktan gibi usta oyuncuların performanslarıyla izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Ermişler ya da Günahkarlar Tiyatro Oyunu, 13 Mart Çarşamba sahnelenecek

Mark Styler’ın başkahraman olduğu Ermişler ya da Günahkarlar tiyatro oyunu, 13 Mart Çarşamba günü seyircilerle buluşacak. Oyunun yönetmenliğini Onur Erbilen yaparken, Burak Demir, Aziz Çoban ve Cemre Melis Çınar gibi yetenekli oyuncular sahne alacaklar.

Meçhul Paşa, 19 Mart 2024 Salı SGM’de

Ahmet Sami Özbudak tarafından kaleme alınan Meçhul Paşa adlı tiyatro oyunu, 19 Mart’ta SGM sahnesinde seyircilerle buluşacak. Oyunda Erdem Akakçe, Bülent Çolak ve Fatih Koyunoğlu gibi deneyimli oyuncular rol alacaklar.

İKSV Genç Caz Gecesi, 21 Mart Perşembe

Boğaziçi Üniversitesi Müzik Kulübü Orkestrası (BÜMK) ve Esra Gürçay Quartet feat. Peter Shalamov’un performansıyla İKSV Genç Caz Gecesi, 21 Mart Perşembe günü gerçekleşecek. Ayrıca Müzikus da bu özel geceye renk katacak.

Toz, 26 Mart Salı

Murat Mahmutyazıcıoğlu’nun kaleme aldığı Toz adlı tiyatro oyunu, 26 Mart Salı günü seyircilerle buluşacak. Zerrin Tekindor’un muhteşem performansıyla izleyicilere duygusal bir deneyim yaşatacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir