Sinop İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, uyuşturucu satıcılarına yönelik başarılı bir operasyon gerçekleştirdi. Boyabat ilçesinde yapılan operasyonda, 2 adet ruhsatsız tabanca, 2 gram metamfetamin ve 1 adet sentetik hap ele geçirildi.
Operasyon sonucunda, olayla bağlantılı 3 şüpheli şahıs yakalanarak adli işlemlere başlandı. Şüphelilerin uyuşturucu ticareti yapmak suçlamasıyla yargılanacakları belirtildi.