Sinop’ta Boyabat İlçesinde 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Oryantiring Yarışmaları
Sinop’un Boyabat ilçesinde düzenlenen 2023-2024 eğitim-öğretim yılı okul sporları oryantiring yarışmaları heyecan dolu bir şekilde sona erdi. Yarışmalar kapsamında birbirinden başarılı performanslar sergileyen okulların dereceleri belli oldu.
Genç Kız-A Kategorisi
1. İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2. Türk Telekom Fen Lisesi
Genç Erkek-A Kategorisi
1. Türk Telekom Fen Lisesi
2. İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Genç Kız-B Kategorisi
1. Türk Telekom Fen Lisesi
2. İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Genç Erkek-B Kategorisi
1. Türk Telekom Fen Lisesi
2. İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Elde edilen sonuçlara göre her kategoride birinci olan takımlar, Türkiye Oryantiring Şampiyonası’nda Sinop’u başarıyla temsil etmeye hak kazandı. Şampiyonada Sinop’un adını en iyi şekilde duyuracak olan sporcularımıza başarılar dileriz.