Sinop Üniversitesi, geleceğin gençlerine kariyer seçenekleri hakkında yol göstermek amacıyla TED Samsun Koleji Lisesi tarafından düzenlenen Kariyer Fuarı’na katıldı. TED Koleji öğrencilerinin büyük ilgi gösterdiği fuarda, Sinop Üniversitesi’nin tanıtım standı dikkat çekti.
Sinop Üniversitesi Standı Büyük İlgi Gördü
Sinop Üniversitesi tarafından hazırlanan stand, ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Standı ziyaret eden öğrencilere, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli tarafından Üniversitenin farklı bölüm ve programlarını tanıtan materyaller hediye edilirken, Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulları hakkında detaylı bilgiler verildi.
Sosyo-Kültürel Olanaklar Paylaşıldı
Stantta, Sinop Üniversitesi’nin öğrencilere sunduğu sosyo-kültürel olanaklar da ziyaretçilerle paylaşıldı. Üniversite yaşamının yanı sıra öğrencilere sunulan ekstra imkanlar hakkında detaylı bilgi verildi.