Sinop’un futbol tutkunları, 2. Yarı heyecanıyla buluştu. Sinop 1957 Spor Kulübü ile Sinopspor arasında gerçekleşen karşılaşma, Sinop Üniversitesi Stadı’nda gerçekleşti. Taraftarların coşkusu ve tezahüratlarıyla renklenen maçta, futbolcular sahada büyük bir mücadele sergiledi.
Her iki takımın da taraftarları, tribünleri doldurarak takımlarına destek verdiler. Sahadaki oyuncuların gösterdiği performans ve mücadele azmi izleyiciler tarafından takdirle karşılandı. Karşılaşma 1-1 sonuçlanarak taraflar arasında beraberlikle sonuçlandı. Bu sonuçla Sinop 1957 Spor Kulübü, averaj farkıyla liderlik koltuğunu korumayı başardı.