Sinop’ta Anaokulu Öğrencilerine Trafik Eğitimi Verildi
Sinop İl Emniyet Müdürlüğü, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerince, Sinop Ada Anaokulu öğrencilerine yönelik trafik eğitimi verildi. Ekipler, öğrencilere temel trafik bilgisi, trafik işaret ve levhaları, okul servis araçlarında güvenli seyahat için yapılması gerekenler, emniyet kemeri ve yaya geçidi kullanımının trafikteki önemi konularında detaylı bilgilendirme yaptı.