Okul Sporları Basketbol Yıldızlar Grup Müsabakaları bugün Sinop’ta başladı. 85. Yıl Kemalettin Sami Paşa Spor Salonu ve Gazi Paşa Spor Salonunda gerçekleşecek maçlara 6 kız, 7 erkek basketbol takımıyla toplam 200 sporcu katılacak. 15 idareci, 20 hakem maçlara eşlik edecek. Müsabakalar 15 Şubat tarihinde sona erecek.
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/02/okul-sporlari-basketbol-yildizlar-grup-musabakalari-sinopta-basladi-5iObTITU.jpg)
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/02/okul-sporlari-basketbol-yildizlar-grup-musabakalari-sinopta-basladi-5iObTITU.jpg)
12 Şubat 2024
Okul Sporları Basketbol Yıldızlar Grup Müsabakaları Sinop’ta Başladı
Okul Sporları Basketbol Yıldızlar Grup Müsabakaları, Sinop’ta heyecanla başladı. Genç yetenekler sahaya çıkıyor, mücadele ve spor dolu günler başlıyor.