Kaza Akşam Saatlerinde Sinop-Samsun Yolunda Meydana Geldi
Kaza akşam 18.50 sıralarında Sinop-Samsun yolu Demirciköyü mevkiindeki iki tünel arasında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Sinop yönüne seyir halinde olan Milletvekili Barış Karadeniz yönetimindeki 34 T..37..plakalı otomobil, aynı istikamette gitmekte olan S.A idaresindeki minibüse arkadan çarptı.
Kazada Milletvekili Karadeniz ile araçta bulunan CHP Antalya eski Milletvekili Çetin Osman Budak, minibüsün sürücüsü S.A ve minibüste bulunan bir kiş olmak üzere 4 kişi hafif şekilde yaralandı. Yaralılar kaldırıldıkları Sinop Atatürk Devlet Hastanesinde yapılan kontrol ve tedavileri ardından taburcu edildi.