Sinop İl Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Şüpheli Şahıslara Göz Açtırmıyor
10 günlük süreçte Sinop İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince kent genelinde gerçekleştirilen operasyonlarda, 23 şüpheli şahıs yakalandı. 1-11 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen şok uygulamalar ve operasyonlarda; toplamda 9893 araç, 11698 şahıs ve 101 umuma açık işyeri kontrol edildi.
Yapılan denetimler sonucunda; 12 aranan şahıs, 52 bin makaron, 26,84 gram bonzai, 0,6 gram esrar maddesi, 3 adet sentetik ecza maddesi, 3 adet tabanca, 2 adet tüfek, 19 adet mermi ve 5 adet bıçak ele geçirildi. Toplamda 23 şüpheli şahıs yakalanarak haklarında yasal işlem başlatıldı.
Sinop İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kentin huzur ve güvenliği için yapılan çalışmaların aralıksız devam edeceği belirtildi.