İYİ Parti Sinop İl Genel Meclisi Adayı Yılmaz Şanlan’dan Güç Birliği Çağrısı

İYİ Parti Sinop İl Genel Meclisi adayı Yılmaz Şanlan, Sinop için güç birliği çağrısında bulunuyor. Şanlan, destek için tüm Sinop halkını birlik olmaya davet ediyor.

İYİ Parti Sinop İl Genel Meclisi Adayı, Yerel Yönetimler Batı Karadeniz Koordinatörü Yılmaz Şanlan, Sinoplulara Güç Birliği Çağrısında Bulundu

Sinop’un geleceği için, hizmet için, dürüstlük için ve adalete olan inancını korumak için Sinoplu vatandaşlara çağrıda bulunan Yılmaz Şanlan, bölücü siyasete karşı birlik olma zamanının geldiğini vurguladı. Şanlan, “Milletin emanet ettiği makamları baba mirası gibi gören, devlet ve millet malını deniz yemeyen keriz zihniyetine mecbur değilsiniz! Türkiye’nin ve Sinop’un önünü tıkayan her türlü sınırlayıcı anlayışa mecbur değilsiniz! Benimle birlikte, şehrimizin çıkarlarını kendi çıkarlarının üzerinde gören, belirli gruplara, yancılara ve ideolojik eğilimlere bağlı kutuplaştırıcı ve bölücü siyasete karşı durmak için güç birliği yapın. Fikir sunmak ve çözüm üretmek yerine düşmanlık üreten, hakaret üreten, ötekileştiren, bölen, kin, kibir ve nefret üreten siyasete ve siyasetçiye mecbur değilsiniz! Birlikte, Sinop’un geleceği için adil, şeffaf ve kucaklayıcı bir yönetim için mücadele edelim. Değişim ve ilerleme için birlikte hareket edelim! Desteklerinizi ve katılımınızı bekliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir