Sinop İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Yeni Atama

Sinop İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne yapılan yeni atama ile ilgili en güncel bilgilere bu içerikte ulaşabilirsiniz. Sinop’un kültürel ve turistik değerlerine yapılan katkıları takip edin.

Fatih Güzel Kimdir?

01.05.1982 tarihinde Samsun İli Canik İlçesi Soğuksu Mahallesinde dünyaya geldi. İlkokulu Fatih İlköğretim Okulunda, Ortaokul ve Liseyi Samsun Anadolu İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 2003 yılında Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 1 yıl boyunca Kanal 7 Televizyonunda yönetici ve program asistanı olarak çalıştı.

Kariyeri

Organizasyon ve reklam ajanslarında yönetici olarak görev yaptı. Yayımcılık faaliyetleri ile ilgilenerek çeşitli fikir, kültür, edebiyat dergilerinde Genel Yayın Yönetmenliği görevlerinde bulundu. Gençlik ve sosyal yardımlaşma üzerine faaliyetler gerçekleştiren Sivil Toplum Kuruluşlarında yöneticilik yaptı. Uzak Doğu Savunma Sporlarında Lisanslı Sporcu olarak eğitim gördü ve çeşitli dereceler kazandı.

Çalışma Hayatı

2010 yılında Hizmet-İş Sendikasında çalışmaya başlayarak Genel Başkan Danışmanlığı, Hak-İş Konfederasyonu İl Temsilciliği ve Samsun İl Başkanlığı görevlerinde bulundu.2014 yılında tekrar İlkadım Belediyesinde çalışmaya başlayarak Özel Kalem Müdürlüğü, Spor İşleri Müdürlüğü, İlkadım Belediye Spor Kulübü Genel Sekreterliği, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir