Sinop ve Gerze Huzurevi sakinleri tiyatro etkinliğinde buluştu
Sinop ve Gerze Huzurevi rehabilitasyon merkezlerinde kalan uluçınarlar, Sinop’ta düzenlenen tiyatro etkinliğine katılarak unutulmaz bir gece yaşadılar. Etkinlik, Sinop Kültür Merkezi’nde gerçekleşti ve huzurevi sakinlerine keyifli anlar yaşattı.
Huzurevi sakinleri, Antalya Devlet Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Yoldan Çıkan Oyun” isimli tiyatro gösterisini izleme fırsatı buldular. Bu etkinlikte, hem eğlenceli hem de duygusal anlar yaşayan sakinler, Sinop’un kültür ve sanat hayatına renk kattılar.