Sinop’ta Polis Ekipleri Minikleri Bilgilendirdi
Sinop İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü, Sinop Ada Anaokulu öğrencilerine yönelik trafik eğitimi düzenledi. Etkinlik kapsamında miniklere Temel Trafik Bilgisi, Trafik İşaret ve Levhaları, Okul Servis Araçlarında Güvenli Seyahat İpuçları, Emniyet Kemeri ve Yaya Geçidi Kullanımının Önemi gibi konularda bilgilendirme yapıldı.