Boyabat Eğitim Spor Kulübü Geleneksel Okçuluk Takımı, Türkiye Büyükler Salon Şampiyonası sıralama atışlarında muazzam bir performans sergileyerek büyük bir başarı elde etti. Samsun’da gerçekleşen şampiyonada Sinop’u gururla temsil eden Murat Kanber, Mertcan Kasab ve Enes Kabaoğlu’dan oluşan Erkek Takımı, takım olarak elemelere katılma hakkı kazandı.
Bireysel erkekler kategorisinde ise kulübümüzden Enes Kabaoğlu, elemelere katılmaya hak kazanarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu tarafından düzenlenen şampiyonada elde edilen bu başarılar, takımımızın azimli ve disiplinli çalışmasının bir göstergesi oldu.