Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin Kaya, Sağlık Sorunu Nedeniyle Hastaneye Kaldırıldı
Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin Kaya, sabah saatlerinde tansiyon rahatsızlığı nedeniyle Sinop Atatürk Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Yapılan tetkikler sonucunda anjiyo operasyonuna alınan Başkan Kaya’nın operasyonu başarılı geçti. Tedbir amaçlı olarak 2 gün boyunca koroner serviste kalacağı bildirildi. Başkan Kaya’nın bilinci açık ve sağlık durumu iyi olduğu öğrenildi.
CHP Sinop İl Başkanı Aykut Cem Yalçınkaya Açıklama Yaptı
Konuyla ilgili bilgi veren CHP Sinop İl Başkanı Avukat Aykut Cem Yalçınkaya, “Ayancık Belediye Başkanımız Hayrettin Kaya sabah saatlerinde geçirdiği rahatsızlık nedeniyle geldiği Sinop Atatürk Devlet Hastanesinde küçük bir operasyon geçirdi. Sağlık durumu iyi olan belediye başkanımız 2 gün tedbir amaçlı istirahat edecek ve ardından taburcu edilecek. Sağlık durumu oldukça iyi ve bilinci hem hastaneye gelmeden evvel hem operasyon sonrasında yerinde” dedi.