Sinop Merkez’inde Toplu Konut İdaresi’ne bağlı TOKİ Konutları inşaatında çıkan yangında mağdur olan işçilere yardım eli uzandı. Geçtiğimiz Çarşamba günü yaşanan yangın sonrası Türk Kızılay Sinop İl Merkezi ekipleri hızla harekete geçerek bölgeye ulaştı. Ekipler, yangın mağduru işçilere barınma, gıda, giyim ve temel ihtiyaç malzemeleri sağlayarak destek oldu.
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/02/turk-kizilay-sinop-il-merkezi-yangin-magdurlarina-yardim-etti-OZ1c22s4.jpg)
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/02/turk-kizilay-sinop-il-merkezi-yangin-magdurlarina-yardim-etti-OZ1c22s4.jpg)
24 Şubat 2024
Türk Kızılay Sinop İl Merkezi Yangın Mağdurlarına Yardım Etti
Türk Kızılay, Sinop İl Merkezi’nde meydana gelen yangın felaketinde mağdurlara yardım eli uzattı. Acil ihtiyaçlar için destek olmak için harekete geçti.