Sinop’ta bir restoranda, modaretörlüğünü Sinop İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Ferda Çalışkan’ın yaptığı konferans kahvaltı programıyla başladı. Kahvaltı programı sonrası yapılan sunumlarla devam eden konferans çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/02/sinopta-muayenehanelerde-acil-durumlar-ve-ilkyardim-konulu-konferans-3zAuTHqs.jpg)
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/02/sinopta-muayenehanelerde-acil-durumlar-ve-ilkyardim-konulu-konferans-3zAuTHqs.jpg)
12 Şubat 2024
Sinop’ta Muayenehanelerde Acil Durumlar ve İlkyardım Konulu Konferans
Sinop’ta muayenehanelerde acil durumlar ve ilkyardım konulu konferans hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayın. Sağlık profesyonelleri için önemli bir etkinlik!