Sinop’ta polis ekipleri, öğrencilere yönelik trafik farkındalığını geliştirmek için verdiği eğitimlere devam ediyor. Sinop İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünce, Fatih İlkokulu ve Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik, Temel Trafik Bilgisi, Trafik İşaret ve Levhaları, Okul Servis Araçlarında Güvenli Seyahat için Yapılması Gerekenler, Emniyet Kemeri ve Yaya Geçidi kullanımının trafikteki önemi konularında bilgilendirme yapıldı.
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/02/sinop-polisinden-ogrencilere-trafik-egitimi-atAP4YGn.jpg)
![](https://ayancikgundem.com/wp-content/uploads/2024/02/sinop-polisinden-ogrencilere-trafik-egitimi-atAP4YGn.jpg)
12 Şubat 2024
Sinop Polisinden Öğrencilere Trafik Eğitimi
Sinop Polisinden öğrencilere trafik eğitimi verildi. Güvenli ve bilinçli sürücüler yetiştirmek amacıyla düzenlenen etkinlikte öğrencilere trafik kuralları öğretildi ve uygulamalı eğitimler yapıldı.