Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Sinop İl Sağlık Müdürlüğü’ne yeni atanan Dr. Metin Arslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyaret Detayları:
15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel, Sinop İl Sağlık Müdürlüğü’ne yeni atanan Dr. Metin Arslan’ı tebrik ederek görevinde başarılar diledi. İl Müdürü Dr. Metin Arslan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ve tüm basın mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi.
Dr. Arslan açıklamasında şunları söyledi:
“Temennimiz ilimize güzel sağlık hizmetleri sunmaya daha evvel ki arkadaşımızdan aldığımız görevi bundan sonra da layıkıyla devam ettirmeye gayret edeceğiz. Umarım Sinopumuza faydalı oluruz, güzel hizmet sunarız.”
Ziyaretin ardından hatıra fotoğrafı çekilerek sona erdi.