Yakakent İlçe Emniyet Amirliği ekipleri tarafından yapılan uygulamada ilginç bir olay yaşandı.
Yakakent İlçe Emniyet Amirliği ekipleri, ilçe merkezinde ve Samsun-Sinop kara yolunda gerçekleştirdikleri asayiş ve trafik uygulamalarında dikkat çeken bir durumla karşılaştı. Şüphe üzerine durdurulan bir araçta radar tespit cihazı ele geçirildi.
Cihaza el konulurken sürücüye idari para cezası uygulandı. Yakakent İlçe Emniyet Amirliği ekipleri, ilçe genelinde güvenlik önlemlerini sıkı tutmaya devam ediyor.