Saadet Partisi Sinop İl Başkanı Cavit Üçüncüoğlu ve Saadet Partisi Sinop Belediye Başkan Adayı Barbaros Baltacı Vitrinhaber Gazetesini Ziyaret Etti
Belediye Başkan Adayı Barbaros Baltacı Sinop’ta partilerin tüm adaylarına "Gelin hep birlikte açık oturuma katılalım ve Sinop’un sorunlarını birlikte masaya yatıralım" çağrısında bulundu. İl Başkanı Cavit Üçüncüoğlu da tüm adaylara kol kola Sinop Sakarya Caddesinde birlikte yürüme teklifi yaptı.