Ölümcül Sır Filmi: Konusu ve Oyuncuları

Ölümcül Sır filmi, gizem ve gerilim dolu bir hikayeyi konu alır. Başrollerinde ünlü oyuncular yer alırken, sırların arasındaki gerilim izleyicileri etkilemeyi başarıyor. Detaylar için tıklayın!

Ölümcül Sır Filmi Hakkında Detaylı Bilgi

Ölümcül Sır Filmi Hakkında Detaylı Bilgi

Ölümcül Sır filmi, 22 Mart 2024 günü gerilim ve aksiyon türünde seyirciyle buluşmuş bir yapım. Oyuncu kadrosunda Aaron Eckhart, Nina Dobrev ve Clifton Collins Jr. gibi başarılı isimler yer alıyor.

Film Konusu

Film Konusu

Ölümcül Sır filminde, emekliliğini bir kenara bırakarak işine geri dönmek zorunda kalan bir ajanın hikayesi anlatılıyor. CIA’e yönelik artan şantajlar kontrol edilemez bir noktaya ulaşırken, Vail adındaki başarılı ajan emekliliğini askıya alıp göreve geri döner. Ancak, uluslararası bir komployla karşı karşıya kaldıklarında işler beklenmedik bir hal alır ve Vail ile ekibi hayatta kalma mücadelesi verirken geçmişlerinin sırları da gün yüzüne çıkar.

Oyuncu Kadrosu

Oyuncu Kadrosu

  • Aaron Eckhart – Steve Vail karakteri
  • Nina Dobrev – Kate Bannon karakteri
  • Clifton Collins Jr. – Victor Radek karakteri
  • Tim Blake Nelson – CIA Direktörü O’Malley karakteri
  • Ilfenesh Hadera – Tye Delson karakteri
  • Veronica Ferres – Greta Becker karakteri
  • Johanna Harlin – Lydia Radek karakteri

Ölümcül Sır filmi, Renny Harlin’in yönetmenliğinde çekilmiş olup senaryosunu Pete Travis ve Hanna Weg kaleme almıştır. Yapımcılığını ise Jeffrey Greenstein, Yariv Lerner, Jonathan Yunger, Heidi Jo Markel ve Robert Van Norden üstlenmiştir. Film, gerilim ve aksiyon türünde olup 2023 yapımıdır.

Filmin IMDb puanı 6,2/10’dur ve 22 Mart 2024 tarihinde vizyona girmiştir. Seyircilere heyecan dolu anlar yaşatan Ölümcül Sır, başarılı oyunculuk performansları ve sürükleyici hikayesiyle dikkat çekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir